What do you know about the USA - konkurs wiedzy z języka angielskiego
Opublikowano dnia 21-10-2008 o godz. 17:29
Opracowanie: MK

Uwaga licealiści i gimnazjaliści! Ruszyła druga edycja szkolnego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych. Tym razem możecie sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą Stanów Zjednoczonych. Począwszy od poniedziałku (20.10.2008), co dwa tygodnie (zawsze w poniedziałki) w gablocie informacyjnej przy sali 101 znajdziecie 5 pytań dotyczących geografii, historii, kultury i życia codziennego USA. Poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania – zapisane na kartkach i oddane w ciągu 10 dni od momentu ukazania się – gwarantują udział w kolejnym etapie. Uwaga – trudność pytań wzrasta z każdym etapem, a listę szczęśliwców, którym uda się poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania danego etapu i, tym samym, przejść do kolejnego, znajdziecie również w gablocie przy sali 101. Odpowiedzi przyjmuje organizator konkursu prof. Mariola Kutyła lub Wasz nauczyciel języka angielskiego. Rozstrzygnięcie konkursu, po serii 50 pytań, nastąpi w II semestrze.