„Fabryka Słowa” najlepsza w Bydgoszczy!
Opublikowano dnia 23-01-2019 o godz. 19:34
Opracowanie: LM

Mamy przyjemność poinformować, że pierwszy raz w historii swego istnienia, szkolne pismo “Fabryka Słowa” zdobyło I miejsce w konkursie gazet szkolnych organizowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

Uroczysta gala, podczas której trzy przedstawicielki redakcji - Beata Żeligowska, Kinga Dziurkiewicz oraz Dominika Wiśniewska (kl. II B) - odebrały wraz z opiekunem dyplomy, miała miejsce w drugiej połowie listopada w siedzibie placówki przy ul. Jagiellońskiej.

Nagrodą za zwycięstwo (“Fabryka Słowa” zdobyła I miejsce w Bydgoszczy, a II miejsce w regionie) jest grant oświatowy w wysokości 2 200 zł. Środki będą przeznaczone na sprzęt potrzebny w pracy redakcyjnej.

Miłym akcentem uroczystości okazało się wystąpienie opiekuna gazety, p. Michała Laskowskiego, który opowiedział o swoim doświadczeniu związanym z prowadzeniem koła dziennikarskiego i o ponad dziesięcioletniej historii “Fabryki Słowa”:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali, które znajdują się w GALERII.