Akademia Muzyki Rozrywkowej i Jazzu
Opublikowano dnia 17-03-2019 o godz. 23:32
Opracowanie: Monika Jarzyna

Akademia Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Od pulsu serca do rytmów natury

Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy zaprasza do udziału w interaktywnych warsztatach muzycznych - Akademia Muzyki Rozrywkowej i Jazzu: Od pulsu serca do rytmów natury – skierowanych przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej – realizowanych w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego.

Warsztaty poprowadzi Jacek Pelc - znany i ceniony muzyk jazzowy, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, nagrodzony medalem Gloria Artis.

Spotkanie poprzedzone będzie prelekcją poświęconą charakterystycznym cechom prezentowanego gatunku muzycznego z elementami zarysu historycznego. Wszystkie omawiane cechy będą ilustrowane żywą muzyką wykonywaną na instrumentach akustycznych. Wspólna zabawa z rytmem i śpiewanie prostych melodii ze słuchaczami spełni rolę umuzykalniającą.

Warsztaty odbędą się w terminach: 27 marca, 17 kwietnia, 13 maja, 27 maja, 12 czerwca 2019 roku w godzinach: 9:00, 10:00, 11:50, 12:50.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy pod nr tel.: (52) 343 66 67 wew. 224.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w ustalonych terminach warsztatów, o czym poinformuje zapisanych uczestników.