Wyniki: Szkolne Biegi Przełajowe
Opublikowano dnia 10-10-2019 o godz. 20:38
Opracowanie: JG

Tradycją Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego stały się wrześniowe biegi przełajowe. W tegorocznej edycji Mistrzostw Szkoły w Biegach Przełajowych udział wzięło 95 osób. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w trzech grupach wiekowych

- 4,5,6 kl. SP

- 7,8 kl. SP

- liceum.

Najliczniejszą grupę stanowili chłopcy klas najmłodszych i tam była największa rywalizacja.

Mistrzami Szkoły w grupie 4,5,6 kl. Szkoły Podstawowej nr 44 MS zostali:

W grupie dziewcząt – Roksana Gluba ( 2.Wiktoria Kocikowska, 3. Weronika Koźmińska).

W grupie chłopców najlepszy był Wojtek Maciejewski (2.Mateusz Poliwodziński, 3.Oleksander Perevozenko).

W grupie starszej 7,8 kl. pierwsza na mecie zameldowała się Marcelina Moritz (2.Wiktoria Jaworska, 3. Ada Kulczyńska).

Wśród chłopców najlepiej pobiegł Wiktor Zasada (2. Szymon Gruba, 3.Gilewski Piotr).

Z grupy licealistek pierwsze miejsce zapewniła sobie Dominika Ronkiewicz (2.Natalia Hermanowska, 3. Ala Sędłak).

Z licealistów pierwszy przybiegł Mateusz Wiśniewski (2. Wiktor Muziewicz, 3.Jarek Knopp).

Z najstarszą grupą chłopców wystartował dyrektor ds. sportu Marek Gołembiewski. Nagroda specjalna dyrektora powędruje do Mateusza Wiśniewskiego.

Nad bezpieczeństwem biegających czuwała pani Ala Rapicka z grupą pierwszej pomocy.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do biegów w przyszłym roku szkolnym.