UWAGA! DNI BAWARSKIE w naszej szkole!!!
Opublikowano dnia 08-11-2008 o godz. 20:45
Opracowanie: DD

17 i 18 listopada odbędą się w naszej szkole po raz drugi z rzędu Dni Bawarskie, organizowane przez nauczycieli języka niemieckiego. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy do aktywnego, a przede wszystkim kreatywnego udziału w przewidzianych z tej okazji imprezach i konkursach: 17 listopada - na najatrakcyjniejszy plakat, połączony z ekspozycją prac, prezentujący i reklamujący Bawarię jako ciekawe i warte odwiedzenia miejsce oraz na najbardziej autentyczny i fantazyjny jednocześnie, tradycyjny strój bawarski – zarówno kobiecy, jak i męski; 18 listopada - na najlepiej pachnący i smakujący, a także najatrakcyjniej zaprezentowany, bawarski wypiek; Wszystkie zainteresowane osoby, a mamy nadzieję, że będzie ich nie mało, prosimy o szybki kontakt z panią prof. Mariolą Schiller, panem prof. Damianem Dziatkowiakiem lub po prostu ze swoim nauczycielem języka niemieckiego. Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie. Postarają się również o atrakcyjne nagrody! WSZYSTKICH SERDECZNIE ZACHĘCAMY!!!