Akademia Muzyki Rozrywkowej i Jazzu: Od pulsu serca do rytmów natury
Opublikowano dnia 06-11-2019 o godz. 21:42
Opracowanie: Monika Jarzyna

W środę 30 października odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty jazzowe dla dzieci i młodzieży z Panem Jackiem Pelcem. Kolejne, ostatnie już spotkania warsztatowe odbędą się we wtorek 19 listopada 2019 r. w godzinach: 9:00, 10:00, 11:50, 12:50. Zapisy pod nr tel.: (52) 343 66 67 wew. 224. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną.

Interaktywne warsztaty muzyczne - Akademia Muzyki Rozrywkowej i Jazzu: Od pulsu serca do rytmów natury - realizowane są w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego. Warsztaty poprowadzi Jacek Pelc - znany i ceniony muzyk jazzowy, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, nagrodzony medalem Gloria Artis. Spotkanie poprzedzone będzie prelekcją poświęconą charakterystycznym cechom prezentowanego gatunku muzycznego z elementami zarysu historycznego. Wszystkie omawiane cechy będą ilustrowane żywą muzyką wykonywaną na instrumentach akustycznych. Wspólna zabawa z rytmem i śpiewanie prostych melodii ze słuchaczami spełni rolę umuzykalniającą. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w ustalonych terminach warsztatów, o czym poinformuje zapisanych uczestników.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.