Audycje muzyczne w wykonaniu artystów Filharmonii Pomorskiej
Opublikowano dnia 06-11-2019 o godz. 21:56
Opracowanie: Monika Jarzyna

Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych do naszej sali widowiskowej na audycje muzyczne w wykonaniu artystów Filharmonii Pomorskiej

Najbliższa audycja - CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE - odbędzie się we wtorek 26 listopada 2019 r. o godz.  10:00
Podczas szczególnej, listopadowej audycji zaprezentujemy piękno muzyki polskiej. Sprawdzimy, co ją wyróżnia i czym inspirowali się polscy kompozytorzy: Fryderyk Chopin, Michał Kleofas Ogiński, Mieczysław Karłowicz czy Ignacy Jan Paderewski. Podczas listopadowego spotkania będziemy podziwiać zasługi polskich patriotów przy muzyce na wskroś polskiej. Wbrew melancholijnej listopadowej aurze zabrzmią ogniste mazurki, skoczne krakowiaki i dostojne polonezy.

Miejsce: Sala widowiskowa przy ul. Piwnika-Ponurego 10 w Bydgoszczy-Fordonie  Wstęp: 6 zł,  grupy zorganizowane 5 zł/dziecko (opiekunowie wstęp wolny).

Rezerwacja miejsc na listopadową audycję do 18 listopada pod nr tel. (52) 343 66 67 wew. 224.