Konkurs recytatorski „Herbatka z Jeremim”
Opublikowano dnia 21-02-2020 o godz. 00:13
Opracowanie: Nauczyciele bibliotekarze

Dnia 11.02.2020 roku w szkolnej kawiarence „Przybornik” z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy odbył się konkurs recytatorski „Herbatka z Jeremim” dla uczniów naszego liceum. Okazją do jego przeprowadzenia była zbliżająca się wielkimi krokami uroczystość nadania szkole imienia autora prezentowanych tekstów.  Zarówno występujący, jak i przybyli goście mogli spędzić ten popołudniowy czas w poetyckiej atmosferze, popijając herbatę o różnych smakach, delektując się słodkościami oraz słuchając piosenek Kabaretu Starszych Panów. Po długiej naradzie komisja w składzie: Pani profesor Ewa Adamczyk Pani profesor Katarzyna Meller-Dziatkowiak Pan profesor Daniel Piotrowski – przewodniczący I miejsce przyznała – Oliwii Bezak (klasa 1 B po szkole podstawowej) II miejsce przyznała  – Zuzannie Mróz (klasa 1B po szkole podstawowej) III miejsce przyznała – Kacprowi Szymańskiemu  (klasa 1B po szkole podstawowej) wyróżniła: Danylo Marchuka (klasa 1D po gimnazjum) Agnieszkę Zawadzką (klasa 1B po gimnazjum) Serdeczne podziękowania należą się również Julii Kubiak z klasy 2B za profesjonalne poprowadzenie tego wyjątkowego wydarzenia.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i już teraz zapraszamy na kolejną edycję.