Piknik w Hangarze Kultury
Opublikowano dnia 17-06-2021 o godz. 09:30
Opracowanie: Monika Jarzyna

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i chcielibyśmy powitać je razem z mieszkańcami Fordonu i okolic! W związku z tym serdecznie zapraszamy 19 czerwca w godz. 12:30 - 17:30 na Piknik w Hangarze Kultury. 
Zaplanowaliśmy wiele atrakcji, o których informujemy na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku. Piknik odbywać się będzie na świeżym powietrzu, ale część wydarzeń przewidziana jest wewnątrz budynku. Między innymi o godz. 14:00 wystąpią seniorzy z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w kabarecie Trzeci oddech, a na godz. 16:00 serdecznie zapraszamy dzieci na spektakl Teatru Bajecznego pt. "Król dżungli" (spektakl będzie sfinansowany ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego). Na wszystko WSTĘP WOLNY. 
W atrakcjach wewnątrz Hangaru będzie mogło wziąć udział każdorazowo 100 osób (zgodnie z obecnymi obostrzeniami pandemicznymi)  czyli całkiem sporo :), a wśród uczestników rozlosujemy upominki :). 
Zachęcamy do zabrania ze sobą kocyków, by posiedzieć na trawie przed Hangarem, zjeść pyszne lody lub watę cukrową, a w między czasie posłuchać muzyki, czy wziąć udział w różnych animacjach. 
Do zobaczenia już w najbliższą sobotę w Hangarze Kultury
ul. Piwnika Ponurego 10 
Bydgoszcz - Fordon 

 

Powitajmy razem lato - PLAKAT Pikniku w Hangarze Kultury

<<< WSTECZ