Basket 25 Bydgoszcz w naszej Szkole
Opublikowano dnia 21-06-2021 o godz. 10:57
Opracowanie: Kulpeksza Piotr

W środę 16 czerwca naszą Szkołę odwiedziły koszykarki KS Basket 25 Bydgoszcz, podopieczne trenera Piotra Kulpekszy (nauczyciela naszej Szkoły), które w mijającym sezonie 2020/2021 zdobyły trzecie miejsce w Energa Basket Lidze Kobiet. Wśród absolwentek naszej Szkoły była Karina Michałek, która ma na koncie wiele medali Mistrzostw Polski, a także reprezentowała nasz kraj w Kadrze seniorskiej i młodzieżowych. W zespole grały tegoroczne maturzystki Wiktoria Sobiech, Roksana Sobiech i Wiktoria Zasada, ubiegłoroczna absolwentka Agata Świątkowska oraz uczennica naszej Szkoły Daria Nogal. Zawodniczki podkreślają, że Dyrektor Szkoły Stanisław Pilewski, zawsze i we wszystkim wspiera swoje wychowanki na ich sportowej drodze oraz z wielką radością przyjmuje ich odwiedziny.