Piknik w Hangarze Kultury
Opublikowano dnia 27-06-2021 o godz. 13:40
Opracowanie: Aleksandra Cichocka

W sobotę 19 czerwca, w HANGARZE KULTURY odbył się Piknik na powitanie lata. Po długim okresie obostrzeń mieliśmy okazję spotkać się z Państwem i zaznaczyć swoją obecność na terenie naszego osiedla.
Mieli Państwo okazję skorzystać z wielu atrakcji. Na pikniku pojawiło się stoisko z watą cukrową, popcornem, balonami i przeróżnymi zabawkami. Przed budynkiem znajdowała się także mobilna lodziarnia. W środku mieli Państwo okazję zobaczyć świetne występy, z różnych obszarów kultury. Ciekawostką była także możliwość spotkania z trenerem i wystawione przez zdolne artystki rękodzieła.

Przy okazji chcielibyśmy podziękować:
Przede wszystkim Wam, drodzy Państwo, którzy mimo wysokiej temperatury zechcieliście uczestniczyć w wydarzeniach, które dla Was przygotowaliśmy, Lodziarni Żak, Wrotkarni Roller Park, Atelier Merrick, Sandomia - Cockroach Craft,Teatrowi Bajecznemu, Kabaretowi Trzeci oddech, Pani Steffie Mal, Uczniom XV LO z klasy humanistyczno-teatralnej, Grupie Pierwszej Pomocy PCK,
Panu Piotrowi Arciszewskiemu, stronie Fordon na co dzień, Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.

Mamy nadzieję, że w przyszłości spotkamy się na takich lub podobnych wydarzeniach - oczywiście w HANGARZE KULTURY!
Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia!