Spektakl projektu "Jeremi się ogarnia. LOL"
Opublikowano dnia 04-11-2021 o godz. 21:06
Opracowanie: Aleksandra Cichocka

Serdecznie zapraszamy na spektakl finałowy, który powstał za sprawą projektu "Jeremi się ogarnia. LOL. Warsztaty teatralno-ruchowe dla młodzieży", dofinansowanego ze środków Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach programu „Kooperacje – Fordon 2021”.

Uczestnicy projektu, a dokładnie uczniowie klas humanistyczno-teatralnych, pod okiem pracowników Teatru Kameralnego w Bydgoszczy, przez 9 tygodni pracowali nad interpretacją scenariusza Szymona Jachimka zatytułowanego "Jeremi się ogarnia. LOL.".

Podczas warsztatów uczniowie pracowali nad technikami aktorskimi, opanowywali ćwiczenia ruchowe i poznawali własne możliwości, czego efektem stał się spektakl.

Wydarzenie odbędzie się dnia 07 listopada 2021r. o godzinie 15:00 w sali widowiskowej HANGAR KULTURY należącej do wnioskodawcy - XV Liceum Ogólnokształcącego im. Jeremiego Przybory z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.

Wstęp wolny

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość rezerwacji (nieobowiązkowej) pod nr telefonu 52 343 66 67.