23 stycznia. Tego dnia w naszej szkole nikt nie zapomni…
Opublikowano dnia 25-01-2023 o godz. 09:28
Opracowanie: Pola Joppek

Uczniowie klasy 4b humanistyczno-teatralnej, po wielu miesiącach ciężkich starań, zagrali na deskach Teatru Kameralnego w Bydgoszczy przedstawienie zatytułowane ,,Poranny Spektakl’’.

Maturzyści cały projekt trzymali w tajemnicy. Do końca nikt nie wiedział, czego się spodziewać, jednak kiedy przyszedł ten wielki dzień, wszyscy byli pod wrażeniem, jaką profesjonalizmem wykazali się nasi młodzi aktorzy. Wydaje mi się, że najpiękniejszą rzeczą w spektaklu było to, że nie było tam głównej roli - każda i każdy z nich był tak samo ważny/-a.
Podczas przedstawienia zarówno publiczności, jak i samym aktorom towarzyszyły wielkie emocje.
Uczniowie wykazali się ogromną odwagą i udowodnili, że nie są im straszne tematy tabu oraz że potrafią stawić czoła problemom, które bezpośrednio dotykają ich w życiu codziennym.
Jesteśmy z Was bardzo dumni oraz gratulujemy wszystkim tak wspaniałego występu!

Zachęcamy do przecztania artykułu o spektaklu opublikowanego na portalu bydgoszczinformuje.pl

Zdjęcie ze spektaklu