„Fizyka jest zabawą”
Opublikowano dnia 06-12-2008 o godz. 14:07
Opracowanie: MW

Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy oraz Instytut Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszają na cykl wykładów popularno-naukowych z fizyki, którym towarzyszyć będą pokazy doświadczeń i interaktywna wystawa „Fizyka jest zabawą”. W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z eksponatami, doświadczeniami i wirtualnymi pokazami z różnych działów fizyki. Taka prezentacja doświadczeń, zjawisk fizycznych z użyciem zabawek pozwala na urozmaicenie lekcji i bezstresową, przez zabawę, naukę fizyki. 11 i 12 grudnia 2008 r. zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz uczniów klas III z fordońskich szkół gimnazjalnych. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia uczestnictwa prosimy uzgadniać przez wychowawców klas z p. Mariolą Wiśniewską.