DNI BRYTYJSKO-AMERYKAŃSKIE
Opublikowano dnia 29-03-2009 o godz. 17:20
Opracowanie: AN

W dniach od 1 do 3 kwietnia 2009 roku odbędę się w naszej szkole DNI BRYTYJSKO-AMERYKAŃSKIE. Podczas tych trzech dni będzie można wziąć udział w kilku ciekawych imprezach i konkursach. W środę po dużej przerwie odbędzie się konkurs śpiewania piosenek „Karaoke po angielsku”. W czwartek podczas jednej z lekcji odbędzie się przedstawienie teatralne w języku angielsku. W piątek odbędzie się debata w języku angielskim, dotycząca ochrony oraz łamania praw człowieka na świecie. Oprócz tego podczas DNI BRYTYJSKO-AMERYKAŃSKICH odbędzie się finał Szkolnego Konkursu Wiedzy o USA a każdego dnia na dużej przerwie w sali 102 będzie można układać puzzle przedstawiające mapę Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wymienionych wyżej imprezach. Można będzie wygrać ciekawe nagrody. Szczegóły u nauczycieli języka angielskiego.