Podsumowanie dni angielskich
Opublikowano dnia 22-04-2009 o godz. 09:09
Opracowanie: MK

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie dni angielskich w naszej szkole, m.in. grupie teatralnej z klasy III a gimnazjum nr 53 oraz uczniom klas I i II gimnazjum nr 53 oraz XV LO biorących udział w gorącej debacie dotyczącej przestrzegania i łamania praw człowieka w różnych częściach świata. Dziękujemy również tym, którzy włączyli się do wspólnej zabawy. Jednocześnie informujemy, że w konkursie „Ameryka na wesoło” (układanie puzzli – mapy USA) zwyciężył zespół z klasy III a gimnazjum nr 53 w składzie Sebastian Zglinicki, Marcin Bzdzion, Remigiusz Kwiatkowski. W tym czasie odbył się też finał szkolnego konkursu wiedzy o USA – zwycięzcą okazał się Bartosz Owczarek z kl. III B. Gratulujemy!!!