Najnowszy numer „Regional Geographic” już w bibliotece!
Opublikowano dnia 08-10-2009 o godz. 17:57
Opracowanie: ML

Uprzejmie informujemy, że nasza szkolna biblioteka dysponuje kilkoma egzemplarzami pisma, z którym możecie zapoznać się na miejscu lub zabrać do domu. Na początku kwietnia 2008 roku nasza szkoła podjęła współpracę ze Stowarzyszeniem JUVENKRACJA, które jest wydawcą magazynu fotograficzno-krajoznawczego „Regional Geographic”. Oznacza to, że w każdym kwartale „Piętnastka” otrzyma kilkanaście egzemplarzy czasopisma, które uczniowie będą mogli zabierać z biblioteki do domu za darmo. Co więcej, każdy uczeń ma szansę zostać reporterem pisma! Jeśli masz lekkie pióro i dobre oko, lubisz opisywać i fotografować ciekawe miejsca i okolice, redakcja pisma „Regional Geographic” czeka na Ciebie. Będziesz działać w miłym towarzystwie młodych odkrywców regionu kujawsko-pomorskiego. Otrzymasz konkretne zadania zgodne z Twoimi zainteresowaniami i możliwościami. W redakcji zdobędziesz wyjątkowe doświadczenie i poznasz wielu ciekawych ludzi. Jeśli na stałe wstąpisz do grona reporterów „Regional Geographic”, otrzymasz własną legitymację prasową. Czy jesteś gotowy/-a chwycić za pióro lub za aparat fotograficzny? Zgłoś się do mgra Michała Laskowskiego, który udziela wszelkich informacji o tym projekcie. Spotkania redakcji odbywają się w każdy czwartek i piątek w godzinach 14.00-18.00 przy ulicy Czerkaskiej 11 (budynek biblioteki osiedlowej).