UWAGA !
Opublikowano dnia 09-11-2009 o godz. 11:53
Opracowanie: A

5 listopada br. w Pałacu Młodzieży odbyła się ósma już edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Recytatorskiego „Proza jak poezja”. Z trudną sztuką recytacji tekstów zmarłej w 2004 roku Doroty Tyrakowskiej zmierzyło się również czworo naszych uczniów:
Od lewej: Weronika Meller (Gimnazjum nr 53, kl. 3a) Paulina Kluska (Gimnazjum nr 53, kl. 1a) Patryk Krzewiński (Gimnazjum nr 54, kl. 1a) Barbara Adamczak (Gimnazjum nr 53, kl. 1a) Wszyscy godnie reprezentowali swoją szkołę, jednak najlepiej z nich zaprezentowała ją właśnie Weronika, która zachwyciła jurorów dojrzałą interpretacją powieści „Tam gdzie spadają anioły”, autorstwa wspomnianej wyżej pisarki, a tym samym wywalczyła sobie wyróżnienie. Młodym recytatorom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w interpretacji głosowej tekstów.