Pieluszkomania
Opublikowano dnia 11-05-2007 o godz. 09:56
Opracowanie:

Młodzież Polskiego Czerwonego Krzyża ogarnęła mania pomagania. Od 1 maja do 10 czerwca 2007r. trwa akcja charytatywna pod nazwą "Pieluszkomania". Pomysłodawcą Pieluszkomani jest nasz młodzieżowy prezes Patryk Wolski (wiceprezes Zarządu Okręgowego PCK w Bydgoszczy). W akcji biorą udział szkoły z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zebrane pieluszki przekażemy dzieciom z domów dziecka oraz szpitali dziecięcych. Do akcji przyłączyli się Edyta Herbuś, Ola Kwaśniewska, Kuba Wesołowski i Przemysław Cypryański. Odwiedzą oni szkołę która zbierze najwięcej pieluszek. Nasza szkoła zebrała już ponad 1200 pieluszek, jeżeli i Ty chcesz pomóc, pieluszki zapakowane hermetycznie i z datą ważności przynieś do sali 120.