Wymiana młodzieży
Opublikowano dnia 04-06-2007 o godz. 10:19
Opracowanie:

Uwaga! Szukamy chętnych do projektu wymiany młodzieży, który odbędzie się w przyszłym roku szkolnym 2007 / 2008. W październiku 2007 grupa młodzieży ze szkoły średniej w Mediolanie we Włoszech chciałaby odwiedzić naszą szkołę. Szukamy w naszej szkole uczniów, którzy przyjmą włoskich uczniów w swoich domach i jednocześnie będą brać udział w wymianie młodzieży w najbliższym roku szkolnym – na wiosnę przyszłego roku planowana jest wizyta w Mediolanie!!! Zapraszamy wszystkich chętnych z klas I liceum oraz z kl. II gimnazjum do udziału w programie wymiany młodzieży. Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek 12 czerwca, na dużej przerwie o godz. 12:25 w czytelni na parterze. W sprawie szczegółów można kontaktować się z prof. Andrzejem Nejmanem.