Dziennikarka w naszej szkole!
Opublikowano dnia 27-02-2010 o godz. 19:02
Opracowanie: ML

Już w najbliższy poniedziałek, 1 marca zapraszamy na godz. 17.00 do biblioteki szkolnej tych wszystkich, którzy interesują się pracą dziennikarza. Odwiedzi nas p. Grażyna Ostropolska, redaktorka Expressu Bydgoskiego. Opowie o swojej pracy zawodowej, jak również udzieli porad uczestnikom warsztatów, jak napisać atrakcyjny reportaż. Na spotkaniu będą obecni gimnazjaliści z kilku bydgoskich szkół, którzy przygotowują się do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Publicystycznym pt. „Jeden dzień życia mojego małego świata”, który organizuje nasza szkoła. Przypominamy, że termin oddawania prac upływa 16 marca. Wszelkich informacji o warsztatach i konkursie udziela mgr Michał Laskowski. Zapraszamy!