PIELUSZKOMANIA - WARSZTATY
Opublikowano dnia 12-03-2010 o godz. 15:17
Opracowanie: SL

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji "Pieluszkomania", której celem jest zbieranie pieluszek dla małych dzieci ze szpitali i domów dziecka. Wasza pomoc jest niezbędna dla osiągnięcia założonego celu. Dlatego zapraszamy na warsztaty „decoupage” 24 III br. o godzinie 12:30. Każdy z Was będzie miał szansę stworzyć coś indywidualnego, co zostanie później wystawione na kiermaszu szkolnym. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży zakupimy pieluszki. Dlaczego miałbyś to zrobić? - po pierwsze nic nie tracisz; - po drugie możesz spędzić czas w inny sposób niż zwykle; - po trzecie możesz się czegoś nauczyć i stworzyć coś niepowtarzalnego; - po czwarte możesz dać kawałek siebie dla innego człowieka.