Mistrzostwa Mistrzostwa Bydgoszczy w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Opublikowano dnia 27-09-2007 o godz. 12:50
Opracowanie: MG

Dnia 28 września 2007 r na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego przy ul. Piwnika Ponurego odbędą się Mistrzostwa Bydgoszczy w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody rozpoczną się o godz. 10.00 a uczestniczyć bedą uczniowie naszej szkoły w składzie: Gimnazjum nr 53: dziewczyny: Alicja Konieczna, Magda Makowska, Paula Krajewska, Weronika Meller chłopcy: Mikołaj Kubista, Jakub Kaźmierczak, Łukasz Wojtaszak, Marcin Bzdzion, Adam Jakubowski, Paweł Wszło, Bartosz Koś, Dawid Wiśniewski, Filip Sochański, Michał Kempka. Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego: dziewczyny: Monika Balcerzak, Justyna Urbanowska, Marta Czabańska, Maja Zawiszewska, Natalia Kozłowska, Katarzyna Widlas, Zuzanna Simińska, Agata Pozorska, Agata Mańczak, Magdalena Smól, Patrycja Jagła, chłopcy: Sebastian Bernatowicz, Jacek Sieński, Michał Pieczara, Łukasz Radziewicz, Łukasz Wiśniewski, Marcin Duchnowski, Bartosz Drobniewski, Maciej Kalemba, Damian Mikulski, Grzegorz Pacholak, Krzysztof Świerczyński, Arek Słomski, Sebastian Brzeski, Adam Olszewski. Liceum XV dziewczyny: Agnieszka Łuczak, Monika Bieżuńska, Weronika Walczyna, Kamila Kędziorska, Martyna Zakrzewska, Paulina Wawrzyńska, Natalia Gołębiewska, Ada Turzyńska, Marta Nożewnik, Joanna Kleszko-Klicka. Chłopcy: Szymon Maliński, Bartosz Braszkiewicz, Łukasz Bielun, Michał Pankanin, Jan Baranowski, Mateusz Budziński, Maciej Biegun, Szymon Bruski, Mirek Fik, Karol Hinz, Artur Martejnow Liceum XX dziewczyny: Ania Olender, Katarzyna Ostruszka, Ania Kolasińska, Marta Gondeg, Ada Kosiol, Monika Maj, Daria Hanczewska, Ula Ezulin, Agata Gerszewska, chłopcy: Łukasz Grabowicz, Maciej Grzegorzewski, Wojciech Latos, Mikołaj Pilewski, Mateusz Rak, Patryk Debowski, Paweł Tomaszewski.