Uwaga !
Opublikowano dnia 09-03-2011 o godz. 21:40
Opracowanie: MW

Bydgoszcz, 7.03.2011 r. Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza dnia 21 marca 2011 r. w godz. 9.00 – 15.00 uczniów klas III szkół gimnazjalnych z wychowawcami na interaktywną wystawę organizowaną w ramach „Fordońskich Spotkań z Fizyką i Biologią”. Czas trwania pokazu około 45 minut. W trakcie „Spotkań…” będzie można zapoznać się z eksponatami, doświadczeniami i wirtualnymi pokazami z różnych działów biologii i fizyki. Ze względu na ograniczoną liczbę grup możliwych do przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa w pokazach prosimy uzgadniać z p. Mariolą Wiśniewską (tel. 660 457 019). W czasie pobytu w naszej szkole, oprócz uczestnictwa w interaktywnej wystawie, uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną XV LO i XX LO Mistrzostwa Sportowego oraz bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych. Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania zwiedzania obiektów szkolnych, gabinetów i pracowni szkolnych.