RUSZYŁA I EDYCJA SZKOLNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ SzACh
Opublikowano dnia 31-03-2011 o godz. 16:37
Opracowanie: SL

SzACh została zainicjowana przez wolontariuszy naszej szkoły wiosną br. i jest wynikiem współpracy Szkolnego Koła Wolontariatu i pedagoga szkolnego. Głównym założeniem SzACh jest zjednoczenie społeczności uczniowskiej naszej szkoły oraz wszystkich osób dobrej woli we wspólnym działaniu: zgromadzenia środków finansowych i przekazania ich jednej osobie z grona uczniów w szczególnie trudnej sytuacji materialnej i/lub życiowej. Podczas zebrania z rodzicami cieszyliśmy podniebienia darczyńców własnoręcznie upieczonymi ciastami, świeżo parzoną kawą i herbatą. W zamian za to rodzice wrzucali do naszych puszek symboliczne "złotówki" o łącznej wartości 208,07!!! Serdecznie dziękujemy za wsparcie i czekamy na dalszą pomoc! Więcej informacji na temat Szach już wkrótce!