UWAGA UCZNIOWIE!
Opublikowano dnia 20-04-2011 o godz. 10:10
Opracowanie: SL

Dnia 28 IV w godzinach 11:30 – 14:00 zapraszamy na koncert charytatywny, którego celem jest zbiórka funduszy na rzecz ucznia naszej szkoły. Wystąpią zespoły „TAXI” i „SIELSKA”, w przerwie zespół taneczny CREEP oraz Ania i Patryk jako zespół wokalny. Podczas koncertu odbędzie się losowanie 5 kuponów na niepytanie oraz aukcja charytatywna. Do wylicytowania zdjęcie z autografem i imienną dedykacją Tomasza Golloba oraz polary dla całej klasy sponsorowane przez Sklep Firmowy Plus mieszczący się w bydgoskiej Galerii Pomorskiej. Sprzedaż biletów w cenie 5 zł w dniach 18 – 20 IV podczas przerw w sali samorządu uczniowskiego. Liczba biletów ograniczona! Wszelkich dodatkowych informacji udzielają opiekun koła wolontariatu – Joanna Pliszka i pedagog szkolny – Sylwia Lewandowska.