Uwaga !
Opublikowano dnia 03-06-2011 o godz. 12:15
Opracowanie: MS

W czwartek 02.06.2011r. odbył się IV Konkurs Chórów Amatorskich i Zespołów Wokalnych „Wokalis” organizatorem którego było VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy. Zespół Pieśni Dawnej „Fresca Voce” (tzw. chór), w którym śpiewają uczniowie naszego gimnazjum, zdobył I miejsce. Zwycięstwo wyśpiewali następujący uczniowie: I ag 1. Brzuchalska Małgorzata 2. Krause Marcin 3. Krzowska Aleksandra 4. Malotka Dominika 5. Marwitz Mikołaj 6. Nowakowski Szymon 7. Pławski Maciej 8. Prochowski Marek 9. Reimann Agata 10. Woluntarski Mikołaj II ag 1. Odjas Aleksandra 2. Stempkowski Robert 3. Wojcieszak Przemysław III ag 1. Szpera Mateusz oraz gościnnie Agata Butrym z Liceum Towarzystwa Salezjańskiego Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i życzę śpiewającym w zespole jeszcze wielu sukcesów. mgr Michalina Spychalska – nauczyciel muzyki i dyrygent Zespołu Pieśni Dawnej „Fresca Voce”