Uwaga !
Opublikowano dnia 06-06-2011 o godz. 07:38
Opracowanie: MŁ

Dnia 2 czerwca 2011 r. o godz. 12.00 w Czerwonym Spichrzu, na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Słowami artystów naszego regionu” w ramach projektu: „Łączy nas Bydgoszcz - młodzi w poszukiwaniu własnej tożsamości”. Młodzi deklamatorzy wykazywali się znajomością utworów bydgoskich poetów i pisarzy. W komisji konkursowej zasiedli p. Iwona Rostankowska i p. Marek Siwiec. W kategorii gimnazjum najlepsi okazali się uczniowie Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy, natomiast wśród licealistów bezkonkurencyjni byli uczniowie II LO w Bydgoszczy. Gimnazjum: 1. Małgorzata Błaszczak (G 50) – I miejsce 2. Anna Szczuka (G 53) – II miejsce 3. Adam Barbarowicz (G 50) – III miejsce 4. Aleksandra Koronowska (G 3) – wyróżnienie 5. Julia Sobczak (G 50) – wyróżnienie Liceum: 1. Sebastian Skrzypek (II LO) - I miejsce 2. Patryk Jarczok (XV LO) - II miejsce 3. Aleksandra Lewandowska (II LO) - III miejsce 4. Mikołaj Okoń (II LO) – wyróżnienie 5. Karolina Partyka (II LO) – wyróżnienie Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!!!