Halloween ... trochę postraszyło ...
Opublikowano dnia 04-11-2006 o godz. 21:04
Opracowanie: MK

Już po raz kolejny w naszej szkole z okazji Halloween czyli święta duchów ogłoszono kilka konkursów: konkurs na najciekawszy plakat, najbardziej oryginalną dynię oraz najciekawsze przebranie. Spośród wielu prac przygotowanych przez naszych licealistów i gimnazjalistów nagrodzono następujące osoby:najciekawszy plakat - Barbara Kubica (kl. III gim.)najbardziej oryginalna dynia - klasa II c LOZ licznego grona duchów, diabłów i wampirów, które spotkać można było niemal na każdym kroku najlepiej prezentowały się:Ewelina Meller (biała dama) – kl. III gim.Magdalena Bryła (wampir) – kl. III gim.Zwycięzcy indywidualni otrzymali atrakcyjne nagrody książkowe, a klasa II c duży worek słodyczy.W jury zasiadali – prof. Mariola Kutyła, prof. Izabela Kosiak, prof. Michał Wawrzyński oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego – Marta Mierzejewska i Jakub Strzeszewski.