DNI KULTURY NIEMIECKIEJ W ZESPOLE SZKÓŁ NR 5 MS
Opublikowano dnia 06-12-2011 o godz. 20:29
Opracowanie: KZ

W dniach od 30 listopada do 2 grudnia uczniowie naszej szkoły brali udział w licznych konkursach zorganizowanych przez nauczycieli języka niemieckiego. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za tak liczny udział we wspólnej zabawie oraz za pomoc przy organizacji tej imprezy. Oto wyniki poszczególnych konkursów: Quiz Świąteczny dla klas II LO: I miejsce – Paulina Blok Michał Mielnik Marta Górska II miejsce – Natalia Jaworska Patryk Sypniewski Katarzyna Znamiec III miejsce – Karolina Gizińska Danuta Kasprzak Natalia Łubecka Konkurs o tematyce ekologicznej dla klas III LO – Umweltschutz: I miejsce – Skarbek Anna Bembnista Błażej Sieg Paweł II miejsce – Mielcarska Krystyna Kozłowska Natalia Lutostański Patryk Konkurs na najciekawszy kalendarz adwentowy: I miejsce – Katarzyna Zwiefka II miejsce – Daria Łuszczyńska III miejsce – Atena Zdanowicz i Paulina Brzozowska Konkurs na najciekawszy wieniec adwentowy: I miejsce – uczniowie klasy II D II miejsce – uczniowie klasy III gimnazjum nr 53 III miejsce – Mikołaj Sawicki i Jakub Borkowski (II gimnazjum nr 53) Konkurs multimedialny pt. „Trendy w muzyce niemieckiej”: I miejsce – Sara Cieszko i Daria Meler II miejsce – Wiktor Szopiński i Robert Stempkowski III miejsce – Aleksandra Żywczewska i Anna Szczuka Konkurs na najlepsze tłumaczenie wiersz: I miejsce – Wiktor Szopiński II miejsce – Adam Lenarcik III miejsce – Adam Wysiński oraz Agata Reiman Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Czy wiesz że, ….”: I miejsce – Mateusz Słowiński II miejsce – Piotr Olczyk oraz Dawid Bereza III miejsce – Paweł Mudło GRATULUJEMY!!!!