Nagrody Marszałka województwa
Opublikowano dnia 22-12-2011 o godz. 12:59
Opracowanie: MR

Marszałek Województwa Kujawsko–Pomorskiego postanowił uhonorować medalistów Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz ich trenerów. Wręczenie wyróżnień odbyło się w dniu 22 grudnia 2011 roku w Centrum Targowym „Park” w Toruniu ul. Szosa Bydgoska 3. Nagrodzeni przez Marszałka uczniowie naszej szkoły i MUKS Piętnastka: 1. Lis Katarzyna- (kl.2 XX LO MS) –taekwondo Olimpijskie, MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2. Pałaszewska Justyna – absolwentka - taekwondo Olimpijskie, MUKS Piętnastka Bydgoszcz 3. Kozłowska Anna (kl.3 54 Gimnazjum MS) – pływanie, MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4. Pietrzak Dawid (kl.3 54 Gimnazjum MS) – pływanie, MUKS Piętnastka Bydgoszcz 5. Cilińdź Dominika (kl.3 XX LO MS) – koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 6. Brudzińska Paulina (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 7. Palacz Magdalena (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 8. Uścinowicz Daria (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 9. Szybała Karina (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 10. Faleńczyk Edyta (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 11. Sieradzka Maja (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 12. Bandoch Jagoda (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 13. Polak Michał (kl.3 XX LO MS) –Kick-boxing, KS „Gwiazda” Bydgoszcz Nagrodzeni trenerzy: 1. Dariusz Głowacz taekwondo Olimpijskie 2. Daniel Ziemiński taekwondo Olimpijskie 3. Piotr Kulpeksza koszykówka 4. Tomasz Iwanowski pływanie Gratulujemy!