Stypendia Marszałka Województwa
Opublikowano dnia 09-03-2012 o godz. 19:04
Opracowanie: RM

Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego postanowił uhonorować wyróżniających się w 2011 roku sportowców regionu stypendiami. Oto uczniowie naszej szkoły i MUKS Piętnastka, którzy zostali stypendystami na rok 2012: 1. Lis Katarzyna - (kl.2 XX LO MS) –Taekwondo Olimpijskie, MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2. Kozłowska Anna - (kl.3 54 Gimnazjum MS) – pływanie, MUKS Piętnastka Bydgoszcz 3. Pietrzak Dawid - (kl.2 54 Gimnazjum MS) – pływanie, MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4. Bandoch Jagoda – (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 5. Cilińdź Dominika - (kl.3 XX LO MS) – koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 6. Faleńczyk Edyta – (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 7. Palacz Magdalena – (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz 8. Szybała Karina – (kl.3 XX LO MS) –koszykówka, Klub Sportowy "Basket 25" Bydgoszcz Gratulujemy!