Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Gimnazjum
Opublikowano dnia 03-04-2012 o godz. 19:20
Opracowanie: KW

21. 03. odbyła się w naszej szkole IV edycja finałowego etapu Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Gimnazjum, w którym wzięło udział 95 uczniów z 20 szkół. Laureatami z języka angielskiego zostali: I miejsce- Adrianna Sperkowska z Bydgoskiego Gimnazjum Klasycznego, I miejsce- Joanna Kalińska z gimnazjum nr 33, II miejsce- Martyna Diszczek z gimnazjum nr 47, II miejsce- Kamila Trystuła z Bydgoskiego Gimnazjum Klasycznego, II miejsce- Natalia Grzankowska z gimnazjum nr 17, III miejsce- Mateusz Stępkowski z gimnazjum nr 53, III miejsce- Katarzyna Raszlińska z gimnazjum 53, III miejsce- Małgorzata Brzuchalska z gimnazjum nr 53. Laureatami z języka niemieckiego zostali: I miejsce- Jakub Svanberg z gimnazjum nr 33, II miejcse- Martyna Maxelon z gimnazjum nr 33, III miejsce- Aleksandra Żywczewska z gimnazjum nr 53. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.