II Szkolny Koncert Charytatywny SzACh !
Opublikowano dnia 17-04-2012 o godz. 19:10
Opracowanie: AP

26 kwietnia (czwatek) znów gramy dla ucznia naszej szkoły! Koncert rozpoczynamy od godziny 13.15 występami tanecznymi zespołów ADHDance i Szkoły Tańca 74, posłuchamy tez Sary i Darii, a główną muzyczną atrakcją koncertu jest występ zespołu grającego alternatywnego rocka - HELDORADO !!! Bilety imienne w cenie 5 złotych do nabycia od środy 18 kwietnia na długiej przerwie przed pokojem samorządu. Ilość biletów ograniczona! W trakcie koncertu odbędzie się klasowa aukcja Przechodniej Statuetki Koncertu SzACh. Niech wasza klasa zostanie tegorocznym rekordzistą i przebije zeszłoroczną kwotę licytacji: 185 złotych wylicytowana przez klasę Ia XV LO!!! Do licytacji będzie płyta HELDORADO z podpisem. Regulamin sprzedaży biletów imiennych oraz Klasowej licytacji na stronie wolontariatu, w aktualnościach w zakładce Witryny przedmiotowe!