KLASA 1B

język angielski
język niemiecki

Maksimum punktowe: 200.00

W oddziale punktowane będą następujące przedmioty:
język polski
matematyka
najwyżej punktowana ocena z wybranych przedmiotów: (język angielski, język niemiecki)
najwyżej punktowana ocena z wybranych przedmiotów: (historia, wiedza o społeczeństwie)

Klasa 1B humanistyczno-teatralna

Profil kierowany jest do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje literackie i historyczne. Oprócz zajęć dydaktycznych, realizowanych w tradycyjnych klasach humanistycznych, uczniowie wezmą udział w zajęciach z zakresu emisji głosu, ruchu scenicznego, podstaw gry aktorskiej. Spotkania odbywać się będą w grupach 10-15 osobowych. Poprowadzą je pracownicy Teatru Polskiego w Bydgoszczy oraz specjaliści z Akademii Muzycznej.

Wspólnie możemy świetnie się bawić i uczyć!
Z nami:

Jeżeli jesteś otwarty na zmiany, szukasz nowych rozwiązań, jako Tutorzy będziemy towarzyszyć Ci w Twoim rozwoju. Dzięki innowacyjnemu podejściu do ucznia, pomożemy Ci pokonać sytuacje trudne i rozwinąć swoje talenty.

Będziesz miał okazję uczyć się w blokach przedmiotowych. Zaproponujemy Tobie dzień przedmiotów humanistycznych, naukę w szkole… poza szkołą.

Przyjdź! Przekonaj się sam!

Masz pytania? Napisz do nas:
Beata Pilewska: bemell@o2.pl